akwaforta, akwatinta barwna, papier;
76 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Henryk Ożóg 2003 (ołówkiem),
tytuł l. d.: ALTER EGO (ołówkiem) oraz po środku u dołu nr odbitki: 5 / 50 (ołówkiem).