akwaforta, akwatinta barwna, papier;
62 x 44,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem); l. d.: 1980 " Kuglarz II " śr. II / 12 / 50 (ołówkiem).