akwaforta, papier; 49,5 x 64 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK 2000 (ołówkiem);
l. d.: 16/100, śr. d.: Dziwo Morskie (ołówkiem).