Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943), Nostalgia in slow motion, 2002

cena wywoławcza
1 200 PLN
1 200 PLN
sprzedaż warunkowa
1 400 - 1 800 PLN

druk artystyczny (litografia), papier; 66 x 46 cm (wymiar kompozycji),
80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu: 347/350 Olbiński (ołówkiem);
załączony certyfikat autentyczności.