Edward HARTWIG (1909-2003), Bez tytułu, l. 90 XX w.

cena wywoławcza
4 000 PLN
4 300 PLN
sprzedaż warunkowa
5 000 - 7 000 PLN

fotografia barwna, grafizacja, papier matowy (Kodak Professional);
50,4 x 60,9 cm (odbitka)
sygn. l. d.: EHartwig; na odwrocie: pieczątka ZAIKS.