akwaforta, akwatinta barwna; papier; 64,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji);
69 x 53 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: 1974 "Romantyka" 21/50 Konrad Srzednicki (ołówkiem).