Hermine DAVID (1886-1970), Jean GIRAUDOUX (1882-1944), Bella

cena wywoławcza
~418 EUR
~465 - 604 EUR

Paris, 1928. Książka w języku francuskim. 29 x 20 cm;
oprawa późniejsza, skóra, ozdobne wyklejki, grzbiet 6-cio polowy, zwięzy wypukłe, brzegi kart złocone, zachowana oryginalna oprawa broszurowa, nakład 225 szt., ten nr 47.
Zawiera 9 akwafort całostronicowych oraz 9 nagłówków w akwaforcie autorstwa Hermine David - francuska malarka i graficzka.