litografia, papier; 16,5 x 27,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Szmaj 56
i opisana l. d.: Pod Rozewiem;
wykonana przez artystę powojenna realizacja przedwojennego projektu (reprint z 1956 roku)