stal złocona, skóra; śr. koperty 3,5 cm; obudowa zewnętrzna - koronka ze złota,
na odwrociu medalion z wizerunkiem obserwatorium astronomicznego, ze złota;
na tarczy napis: Omega, AUTOMATIC / CHRONOMETRE / OFFICIALLY / CERTIFIELD / Constellation
Szwajcaria, lata 60 XX w.
Firmy Omega, model Constellation-automatic, oryginalne firmowe pudełko, zegarek na brązowym, oryginalnym, skórzanym pasku.