litografia, papier; 60 x 43,5 cm (całość);
sygn. u dołu: W W (w kompozycji);
Grafika z teki "Golus" ("Pożegnanie z Golusem"), wydanej we Lwowie [ok. 1936] u A. Goldmana (litografował H. Hegedus); nakł. 350 egz.