akwaforta, sucha igła, papier; 14,7 x 12,8 cm (odcisk płyty),
16,5 x 14 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Brandel (ołówkiem).
Lit.: Katalog grafiki Konstantego Brandla […], Muzeum Uniwersyteckie, Toruń 2005, kat. poz. 62, s. 44