Kraków, [1926-1937], 18 tomów wraz z 4 suplementami,
komplet 22 woluminy, 25 x 16 cm, oprawa wydawnicza płócienna,
złocona i tłoczona tytulatura na licu i grzbiecie. Zawiera wiele ilustracji, w tym barwne oraz mapy.
Stan zachowania: oprawy kilku woluminów przebarwione, niewielkie naddarcia i zarysowania, poza tym stan dobry.