olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1967 / R. Biliński;
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
Praca prezentowana na wystawie: Wystawa malarstwa Romana Bilińskiego, 23 marca - 18 maja 2017, Galeria Instytutu Włoskiego, Kraków.