autolitografia barwna, papier; 29,8 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: Wojtkiewicz;
Praca pochodzi z teki Melpomeny, wydanej przez: Litografia A. Pruszyński w Krakowie.