Wrocław 1959 (str. 289) oraz 1895-1939 Ossolineum 1969 (str. 491), 24 x 17 cm;
oprawa skórzana, gładkie lico, tytulatura na grzbiecie, dwa tomy;
Stan zachowania: na kilku stronach notatki kolorowym długopisem oraz ołówkiem, poza tym stan bardzo dobry.